Pašizmeklēšana soli pa solim

Pašizmeklēšana soli pa solim
 

Šie vienkāršie soļi var palīdzēt katram no mums pārliecināties vai ar mūsu ādas veidojumiem viss ir kārtībā.

Mums vajadzēs: spilgtu gaismu, lielo spoguli visam augumam, rokā turamu spoguli, 2 krēslus, fēnu, ķermeņa karti un zīmuli vai ideālā gadījumā - digitālo kameru.

Image2
 

1. Izpētiet savu seju, jo īpaši degunu, lūpas, muti un ausis - priekšpusē un aizmugurē. Izmantojiet spoguļus, lai labi saskatītu.

 Image3

2. Pārbaudiet savu galvas mataino daļu ar fēna un spoguļa palīdzību, lai saskatītu katru vietu. Palūdziet palīgā draugu vai tuvinieku, pat bērnu, ja tas ir iespējams.

 Image4

3. Pārbaudiet savas rokas: delnu un delnas virspusi, starp pirkstiem un zem nagiem. Izpētiet savu apakšdelmu virspusi un apakšpusi.

 Image5

4. Stāvot pie spoguļa, kurā redzat sevi visā augumā, sāciet pie elkoņiem un apskatiet savus augšdelmus no visām pusēm.

 Image6

5. Aplūkojiet kaklu un krūšu daļu. Sievietēm vajadzētu pacelt krūtis, lai redzētu zem tām.

Image7

6. Pagriežot muguru pret lielo spoguli, izmantojiet rokā turamo spoguli, lai apskatītu sava kakla un plecu aizmuguri, muguras augšdaļu un jebkuru Jūsu augšdelmu aizmugures daļu.

 Image9

7. Vēl aizvien izmantojot spoguļus, neaizmirstiet par savu muguras lejasdaļu, sēžamvietu un abu kāju aizmuguri.

 Image7 0

8. Apsēdieties; uzceliet katru kāju atsevišķi uz cita krēsla. Izmantojiet spoguli, lai izpētītu ģenitālijas. Pārbaudiet abu kāju priekšpusi un aizmuguri, no augšstilbiem līdz apakšstilbiem, potītes, pēdu virspuses, starp kāju pirkstiem un zem kāju pirkstu nagiem. Izpētiet pēdas apakšpusi un papēžus.

 

 

Uzdod savu jautājumu

Copyrights ©2016: DPAV